Благодійна організація

Як можна відчути себе потрібним і корисним у нашому суспільстві? Дуже  просто. Станьте благодійником, меценатом, заснувавши свою благодійну організацію. Або, якщо ресурсів у вас на благодійну організацію не достатньо - станьте членом благодійних організацій.

Трохи термінології.  Благодійна організація -  неприбуткова недержавна організація, головною метою діяльності якої, є здійснення філантропічної діяльності (тобто благодійної, освітньої, релігійної, гуманітарної та соціальної) в інтересах суспільства або окремих категорій осіб. Діяльність благодійних організацій регулюється законодавчо Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» від 05.07.2012.

Перед тим, як Вас зацікавить організація подібної строктури, та Ви все ж наважитесь створити свою благодійну організацію, необхідно добре  перечитати відповідний закон та подумати над декількома питаннями. Для чого вам необхідна така благодійна організація? Яка буде мета вашої благодійної організації? Які завдання, цілі, джерела фінансування? Яким категоріям населення буде надаватися благодійна допомога? Тобто, необхідно скласти своєрідний бізнес-план для того, щоб вималювати чітку структуру яку матиме Ваша майбутня благодійна організація.

Якщо Ви вже собі дали відповідь на такі запитання і чітко впевнилися, що необхідно створювати свою благодійну організацію, тоді необхідно перейти до справ юридичних. Для того, щоб зареєструвати благодійну організацію, Вам необхідно мати: назву організації, благодійну місію, статут, склад правління, інформацію про засновників та юридичну адресу організації. Важливо правильно та вдумливо заповнювати документи, не плутати літери і цифри, адже в подальшому навіть на зміну однієї літери необхідно вже буде сплачувати гроші (чи штрафи).

Коли Ваша благодійна організація вже готова – час до роботи. Дайте про себе знати широкому загалу: інтернет, ЗМІ, ділові зустрічі, семінари, конференції. Все це допоможе Вам скласти гарний імідж організації та активно розпочати благодійну діяльність. А головне, благодійна організація - це безпосередня робота і зустріч із людьми, які потребують допомоги від благодійних організацій.

Будьте людяними і люди прийдуть до Вас за допомогою!


Пропонуємо переглянути: відео - приклад інформаційної роботи, яку благодійна організація виконує.

Залишити відповідь

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

[recaptcha]