Секрети презентації Стіва Джобса

Як уже згадувалося, Стів Джобс був не лише геніальним менеджером Apple, але й надзвичайно точним і ефективним в організації презентацій. На нашому ресурсі ви можете переглянути один із найвідоміших публічних виступів Стіва Джобса. Де він на прикладі трьох історій з життя, вкладає дух переможця і мотивацію до руху усім випускникам Стенфордського університету, передає стисло і влучно досвід і філософію власного життя. (більше…)

Публічний виступ

Публічний виступ, як ніщо інше потребує чіткої, конкретної і детальної організації. Такий виступ, в залежності від обставин, може стати візитною карточкою ваших організаційних якостей, як організатора. Не важливо, це публічний виступ перед батьками учнів, чи публічний виступ на мітингу, Вам, як людині, якій довіряють мікрофон, потрібно грамотно і зрозуміло донести до публіки свій "меседж", ту суть, заради якої Ви й проводите публічний виступ.

(більше…)

Блог сайту “Організація”

Сайт "Організація" відкрито 23.03.2013. Організація містить основну і загальну інформацію, для детальнішого ознайомлення з різного роду організаціями, Вам варто переходити за посиланнями, які вказуються на сторінках. Передбачена співпраця з рекламодавцями на вигдних умовах, про рекламу на сайті читайте на спеціальній сторінці: купити рекламу на сайті. (більше…)

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

[recaptcha]